امروز :پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
دانلود پایان نامه، پروژه، مقاله، تحقیق
دانلود پایان نامه، پروژه، مقاله، تحقیق
نام محصول:   تحقیق میزان رضایتمندی دانشجویان دختر از برگزاری مسابقات هفته خوابگاهها در دانشگاه فردوسی مشهد
کد محصول:   1170
قیمت محصول:   2800 تومان
تعداد صفحه:   38 صفحه - ورد: قابل ویرایش
حجم فایل:   478 کیلوبایت
پسورد:   ندارد
دانلود تحقیق میزان رضایتمندی دانشجویان دختر از برگزاری مسابقات هفته خوابگاهها در دانشگاه فردوسی مشهد
در صورت نیاز به راهنمایی با پشتیبانی سایت آقای شیرزاد 09198008060 تماس برقرار نمائید پشتیبانی 24 ساعته حتی در ایام تعطیلات.
دانلود:  
قیمت محصول:   2800 تومان
تعداد صفحه:   38 صفحه - ورد: قابل ویرایش
دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت آنلاین
امکان خرید با کلیه کارت های عضو شتاب
و همچنین فایل بصورت ورد قابل ویرایش می باشد

دانلود تحقیق میزان رضایتمندی دانشجویان دختر از برگزاری مسابقات هفته خوابگاهها در دانشگاه فردوسی مشهد

پژوهش حاضر اقدام به بررسی رضایتمندی دانشجویان دختر خوابگاهی از برگزاری مسابقات هفته خوابگاه های دانشگاه فردوسی مشهد نموده است. هدف عمده این تحقیق بررسی این امر است که مسابقات خوابگاهها آنطور که باید و شاید اجرا شود یا خیر.

تکنیک محقق پرسشنامه بوده است. بخش اول پرسشنامه اطلاعات عمومی و بخش دوم شامل ۱۲ سوال بود. جامعه آماری در این تحقیق دانشجویان دختر خوابگاهی دانشگاه فردوسی مشهد بود که تعداد آزمودنیهای انتخابی جامعه آماری در این تحقیق دانشجویان دختر خوابگاهی دانشگاه فردوسی مشهد بود که تعداد آزمودنیهای انتخابی از این جامعه ۸۰ نفر بودند.

روش آماری مورد استفاده در این تحقیق، آمار توصیفی بوده است. نتایج این تحقیق نشان داده اند رضایتمندی دانشجویان دختر خوابگاهی دانشگاه فردوسی مشهد از برگزاری مسابقات هفته خوابگاه ها مطلوب بوده با توجه به نتابج تحقیق به مسئولین دست اندرکار امور تربیت بدنی پیشنهاد می شود جهت حمایت هر چه بیشتر برگزارکنندگان مسابقات به تقویت و امکانات و تجهیزات ورزشی به منظور جذاب تر کردن و استقبال دانشجویان و به خصوص ورزش خواهران توجه بیشتر نمایند.

مقدمه

سلامت جسمانی و داشتن وضعیت بدنی مطلوب در زندگی بشر از اهمیت خاصی برخوردار است و می تواند به سایر ابعاد زندگی انسان اثر گذارد. دانشجویان ما نسل فردای جامعه هستند بنابراین باید زمینه ای برای بهبود گسترش خلاقیت آنها فراهم کرد. از طرفی با توجه به زنان در صحنه های خانوادگی و اجتماعی داشتن سلامت کامل آنان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. مسابقات ورزشی زمینه ای برای بروز استعدادهای بالقوه، پرکردن اوقات فراغت و به وجود آوردن ساعاتی خوش برای دانشجویان است.

بنابراین اگر مسئولین برگزاری مسابقات شرایطی را فراهم کنند که این مسابقات هرچه با شکوه تر برگزار گردد افراد به طور گسترده تری در صحنه مسابقات ظاهر می شوند.

در این پژوهش میزان رضایتمندی دختران دانشجو از برگزاری مسابقات هفته خوابگاهها در دانشگاه فردوسی را ارزیابی کردیم تا نقاط ضعف و قوت برگزاری مسابقات را مورد بررسی قرار دهیم و در آینده برنامه ریزی بهتری ارائه نمائیم.

بیان مساله

توسعه مسابقات خوابگاهی به منظور سلامتی و نشاط و شادابی دانشجویان دختر امری ضروری است بنابراین لازم است هر مدیر در محدوده مدیریتی خود به تجزیه و تحلیل برگزاری مسابقات پرداخته و از این طریق به مشکلات و نارسایی های موجود پی برده و با ارائه پیشنهاداتی مسئولین برگزاری مسابقات را مطلع نموده تا با در اختیار گذاشتن امکانات، پرسنل و بودجه کافی در جهت برگزاری بهتر این مسابقات گامی فراتر برداشته شود.

در سالهای گذشته تلاشهای زیادی در جهت توسعه ورزش بانوان صورت گرفته است یکی از راههای علاقمند کردن دختران دانشجو به فعالیتهای جسمانی برگزاری مسابقات ورزشی در سطح خوابگاهها می باشد. در این مطالعه محقق جهت تشخیص میزان رضایتمندی دانشجویان دختر دانشگاه فردوسی از برگزاری مسابقات هفته خوابگاهها به توزیع فرم ارزشیابی بین شرکت کنندگان و تماشاچیان پرداخت.

به منظور شکوفایی قابلیتهای جسمانی دانشجویان به عنوان نسل جوان جامعه برگزاری مسابقات ورزشی توصیه می گردد. مسابقات هفته خوابگاهها بدین هدف هر ساله در بیشتر دانشگاههای ایران برگزار می گردد.

اهمیت و ضرورت تحقیق

با توجه به زندگی امروز که بی تحرکی بصورت شیوه زندگی در آمده و انجام فعالیتها محدود گردیده مسئولین برای پیشگیری از عدم فعالیت جوانان بخصوص دختران بایستی برنامه هایی پویا در نظر بگیرند.

زیرا مطالعات نشان می دهد آمادگی جسمانی دختران از نرم استاندارد کمتر است در نتیجه باید زمینه ای برای فعالیت و تحرک این قشر آسیب پذیر فراهم کرد. هر ساله مسابقات خوابگاهها به منظور ایجاد انگیزه برای روی آوردن دختران دانشجو به فعالیت های ورزشی در سطح دانشگاه فردوسی برگزار می گردد. این تحقیق نشان می دهد که مسئولین ما تا چه اندازه توانسته اند با تبلیغات و … دانشجویان دختر را به رقابتی سالم در عرصه ورزش سوق دهند.

روش تحقیق

پژوهش و کنجکاوی از تمایلات فطری انسانهاست و میل به شناخت ارضاء این حس موجب دست یافتن به محصولات زیادی شده است. مهمترین بخش یک پژوهش، انتخاب شیوه و روش درست تحقیق و ابزار و روشهای آماری مناسب است که این امر با توجه به موضوع تحقیق و اهداف تحقیق و امکانات اجرایی که در اختیار محقق قرار می گیرد. خصوصیات فردی تک تک آزمودنی ها قبل از اجرای پژوهش و همچنین نتایج بدست آمده توسط آنها در آزمون ها به صورت نمرات خام جمع آوری شده و پس از تنظیم، تجزیه و تحلیل داده ها و آزمون فرضیه ها صورت گرفته است و محقق سعی دارد آنچه هست را بدون هیچ دخالت یا استنتاج ذهنی گزارش نماید.

در زمینه رضایتمندی از برگزاری هفته خوابگاهها ابهامات زیادی وجود دارد. تحقیق حاضر نیز جهت روشن شدن پاره ای از ابهامات است.

فهرست مطالب

فصل اول: کلیات تحقیق

۱-۱: مقدمه……………………………………………………………………………………… ۲

۲-۱: بیان مسأله…………………………………………………………………………………. ۳

۳-۱: اهمیت و ضرورت تحقیق……………………………………………………………… ۳

۴-۱: اهداف پژوهش………………………………………………………………………….. ۴

۵-۱: فرضیات تحقیق…………………………………………………………………………. ۵

۶-۱: سؤال پژوهشی…………………………………………………………………………… ۶

۷-۱: محدودیت های تحقیق…………………………………………………………………. ۷

۸-۱: واژه ها و اصطلاحات تحقیق…………………………………………………………. ۸

فصل دوم: پیشینه تحقیق

۱-۲: مقدمه……………………………………………………………………………………. ۱۰

۲-۲: پیشینه تحقیق…………………………………………………………………………… ۱۰

فصل سوم: روش تحقیق

۱-۳: مقدمه……………………………………………………………………………………. ۱۳

۲-۳: روش تحقیق……………………………………………………………………………. ۱۴

۳-۳: جامعه آماری…………………………………………………………………………… ۱۴

۴-۳: جمعیت نمونه «نمونه آماری»……………………………………………………….. ۱۴

۵-۳: متغیرهای تحقیق……………………………………………………………………….. ۱۴

۶-۳: مطالعه مقدماتی………………………………………………………………………… ۱۵

فصل چهارم: تجزیه و تحلیل آماری

۱-۴: مقدمه……………………………………………………………………………………. ۱۷

۲-۴: مشخصات آزمودنیها…………………………………………………………………. ۱۷

۳-۴: توصیف سؤالهای اختصاصی پرسشنامه……………………………………………. ۲۰

فصل پنجم: تجزیه و تحلیل نتایج تحقیق

۱-۵: مقدمه……………………………………………………………………………………. ۳۳

۲-۵: بحث و نتیجه گیری…………………………………………………………………… ۳۳

۳-۵: محدودیتهای پژوهش…………………………………………………………………. ۳۵

۴-۵: پیشنهادات………………………………………………………………………………. ۳۵

۵-۵: خلاصه تحقیق…………………………………………………………………………. ۳۷

منابع و مأخذ…………………………………………………………………………………… ۳۸

برای دسترسی سریع به لیست پایان نامه های سایت و جستجو بین آنها در بالای همین صفحه به لینک لیست پایان نامه های موجود بروید.
نام محصول:   تحقیق میزان رضایتمندی دانشجویان دختر از برگزاری مسابقات هفته خوابگاهها در دانشگاه فردوسی مشهد
دانلود:  
قیمت محصول:   2800 تومان
تعداد صفحه:   38 صفحه - ورد: قابل ویرایش
آدرس پست الکترونیکی بدون www و به شکل زیر وارد نمائید:
example@gmail.com
example1@yahoo.com
بجای example نام ایمیل خود را وارد میکنید
دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت آنلاین
امکان خرید با کلیه کارت های عضو شتاب
و همچنین فایل بصورت ورد قابل ویرایش می باشد
>> اگر به هر دلیلی پروژه، پایان نامه، تحقیقات مورد نظر را پیدا نکردید می توانید با پشتیبانی سایت تماس برقرار نمائید، در صورت موجود بودن برای شما ارسال می کنیم. <<